forum.winiarzepodkarpacia.pl

Forum SWP

Enoturystyka

Dyskusje na temat aktualności ze strony głównej stowarzyszenia.

Re: Enoturystyka

Postprzez Roman » 4 lut 2012, o 11:39

OK dopisuję, zostało 4 miejsca.
"Kto nie kocha kobiet, wina i śpiewu, ten pozostanie głupcem aż do śmierci" (J.H. Vosa)
Roman

Postprzez Grzegorz » 4 lut 2012, o 18:38

Witam. Wydaje mi się, że zostały tylko dwa miejsca. No chyba, że ktoś zrezygnował? Liczyłem od mojego postu-zgłoszenia.
Można zapisać listę wszystkich chętnych, jak poprzednio. Pozdrawiam.
Grzegorz

Postprzez ZbyszekNS » 13 lut 2012, o 13:32

Witam,
wracam do tematu wyjazdu do Takaju. Roman pisał, że do 15 lutego będzie termin wpłaty za wyjazd. Czy
to aktualne i jaka jest ostateczna kwota?
Co do programu wyjazdu, to mam propozycję, aby zaplanować codzienny obiad między pierwszą a drugą
degustacją. Może to trochę podniesie koszt wyjazdu, ale na pewno będzie lepsze niż późna obiadokolacja
bez żadnego posiłku w ciągu dnia. Czy jest możliwość wcześniejszego zarezerwowania lokalu na taki obiad?
A może byłaby możliwość połączenia obiadu z jedną z degustacji?
Pozdrawiam
Zbyszek Krzyżak
ZbyszekNS

Postprzez Roman » 15 lut 2012, o 22:31

Witaj,
Lada chwila prześlę program z kalkulacją, jeszcze nie jest doszlifowany. Pomysł 3 posiłków dziennie nie sprawdził się, a przerabiałem już ze dwadzieścia wyjazdów. Rozumiem natomiast, że niektórzy tego potrzebują, a niekoniecznie muszą być żarłokami :lol: Jeżeli będzie taka potrzeba to możemy improwizować na miejscu - w tym programie już tego nie da się zmienić.
Przedyskutujemy ten problem na wyjeździe.
"Kto nie kocha kobiet, wina i śpiewu, ten pozostanie głupcem aż do śmierci" (J.H. Vosa)
Roman

Postprzez Roman » 16 lut 2012, o 01:01

Jeszcze dodam bo mi się przypomniało, że jest inny, dobry sposób na zaspokojenie "żarłoków". Patent był stosowany na wcześniejszych wyjazdach eno - na śniadanku trzeba sobie zrobić kanapki i po sprawie! Jest to oczywiście proste jak jest szwedzki stół, gorzej jak jest na talerzykach (jak np. w hotelu Rubinia w Egerze! :lol: ), ale i tak ludzie sobie z tym radzili - Polak potrafi!
Miejsc już nie ma zwłaszcza dla panów! Jest natomiast mały niedobór kobiet (pomimo święta 8 marca!).
Powiedzmy, że jest jeszcze miejsce dla jednej kobiety (do pary - całkiem poważnie!) - czekamy!
Jeszcze raz wracając do kalorii, to będzie sporo słodkiego wina, choć starałem się wybierać najlepszych producentów wytrawnego Furminta.
Roman

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności