forum.winiarzepodkarpacia.pl

Forum SWP

Winnica dla Szkoły Ogrodniczej

Dyskusje na temat aktualności ze strony głównej stowarzyszenia.

Re: Winnica dla Szkoły Ogrodniczej

Postprzez Jerzy » 8 sty 2012, o 12:26

Dzisiejszego dnia zostałem zaskoczony miłym telefonem od następnego ofiarodawcy aż z Piotrkowa Trybunalskiego. Serdeczne podziękowania dla Pana Ludomira Pużyńskiego (z tętniącego życiem forum winogrona.org) w imieniu szkoły oraz organizatorów zbiórki!!
Oto aktualna lista ofiarodawców wraz z deklarowanymi ilościami sadzonek/sztobrów:
1. Leon Millot - 15 szt - Darek
2. Bianca - 15 szt - Darek
3. Seyval Blanc - 15 szt - Darek
4. Aurora - 20 szt - Jurek
5. Sibera -20 szt - Roman (Krosam) plus sztobry deserówki Maradona Krasnaja?
6. Marechal Foch - 20szt - Roman
7. Muszkat - 15 szt - Ludomir
8. Jakaś deserówka - sztobry - Ludomir

Razem 120 szt sadzonek oraz sztobry - łał!
Żelazo poznaje się w ogniu, człowieka przy winie!
Jerzy

Re: Winnica dla Szkoły Ogrodniczej

Postprzez Jerzy » 6 mar 2012, o 17:33

Po dłuższej - zimowej przerwie, przekazuję Wam najświeższe informacje dotyczące naszej akcji pt "Winnica dla szkoły ogrodniczej"
Niestety, mimo szczerych chęci pomocy szkole, mimo licznych Waszych deklaracji przystąpienia do akcji w rożnych formach - zmuszony jestem odwołać ww inicjatywę z powodów .........niezależnych ode mnie. Jesteśmy w czasie kryzysu, a moim zdaniem w czasie "pozornych" oszczędności naszego wspaniałego rządu, oraz lokalnych włodarzy - jakim jest zamykanie szkół. Czas pokaże czy aż takie oszczędności były potrzebne i czy nie należało takie same poczynić dla administracji rządowej np.
W tym więc miejscu wypada mi tylko przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkich ofiarodawców, oraz serdecznie podziękować za gotowość wsparcia szkoły.
Żelazo poznaje się w ogniu, człowieka przy winie!
Jerzy

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności